O nas

Kadry życia mamy i chłopca synka o imieniu Bu żyjących z daleka od miasta ale w bliskości ze sobą i światem. O kotach, psach i koniach.

Mama Bu jest Martą Sikorską. Martą edukatorką, trenerką rozwoju osobistego, coachem (lub coachinią 🙂 ), mediatorką w nurcie Porozumienia bez Przemocy (NVC). Martą od ponad 10 lat pracującą z dziećmi i rodzicami  w różnych okolicznościach. Najpierw po Filologii Angielskiej realizującą idee metodyczne nauki języka obcego i próbującą tworzyć środowiska edukacyjne dla tych najmłodszych, potem Martą w biznesie tworzącą programy rozwoju kompetencji językowych i komunikacyjnych. Od 2008 Martą współautorką i współprowadzącą warsztaty z udziałem koni jako trenerów Horse Assisted Education, w tym warsztaty poświęcone komunikacji w rodzinie „Koniu-mika-cja”. Jest też Martą, która pisze różne rzeczy dotyczące rozwijania empatii i świadomości emocjonalnej u dzieci i rodziców przez kontakt z końmi.  Martą opowiadającą o tym, co konie robią ludziom i dla ludzi. Można o tym poczytać na stronie www.equieducation.pl ,bo razem z drugą mamą Martą, Martą Stasiełowicz i siedmioma końmi tworzą zespół EquiEducation. Tam się można zgłosić jak się potrzebuje wsparcia, coachingu, mediacji, pobycia przy koniach i pogadania o tym jak było.

Mama Bu i Bu mieszkają w pobliżu Puszczy Kampinoskiej i Sochaczewa i tam własnie Mama współpracuje z Pracownią Progres (www.pracowniaprogres.pl). I w pracowni mediuje, prowadzi coaching, coaching językowy (jeśli ktoś chce po angielsku w życiu działać) i udziela empatii, jeśli kto potrzebuje. Razem z mamą Emilią Dąbrowską z Pracowni prowadzą zajęcia dla dzieci i rodziców oparte na wolnej zabawie i szukaniu wspólnej przestrzeni.

3 COMMENTS

  • Dobrze mi u Was! Dziękuję za te minichwile, które dodają mi ekscytacji na myśl o przyszłych latach. Powiedz mi, proszę, Marto kiedy zaczęłaś tak myśleć i mowić do Bu? Mam u siebie tak mało zrozumienia swoich emocji i uczuć, a czas goni, córeczka coraz wiecej widzi i rozumie…
    Ps a moze cos wiecej o Ulubionym Dorosłym? Nawet w O nas Bubowy tata nie wystepuje, a to przeciez istotna postać!:)
    Pozdrawiam imienniczkowo!

  • Ile Bu ma lat?

  • Musisz być z niego bardzo dumna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *